JavaScript is disabled

سرمایکس (ارزجو)

نسخه ۳.۰.۱

نصب از بازار
نصب+۲۰ هزار
۱۷۰ نظر3.1
دستهامور مالی
حجم۱۷ مگابایت
آخرین به‌روزرسانی

مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

در حال بررسی برنامه
جزئیات بیشتر

سرمایکس (ارزجو): بزرگترین و اولین اپلیکیشن خرید و فروش ارزهای دیجیتال با بیش از 500 هزار کاربر در ایران است.

چرا سرمایکس؟

* ثبت نام سریع و آسان: تمامی کاربران مبتدی یا حرفه‌ای می‌توانند به سرعت و به آسانی در اپلیکیشن سرمایکس ثبت‌نام و احراز هویت شوند.

* پشتیبانی از 700 ارز دیجیتال مختلف: سرمایکس در میان تمام صرافی ها بیشترین تعداد از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند و شما می توانید بیش از 700 ارز دیجیتال مختلف را بخرید و بفروشید.


* خرید ارز بدون کارمزد شبکه: شما می توانید از میان 700 ارز دیجیتال مختلف، ارز موردنظر خود را بخرید و با نگهداری در کیف پول سرمایکس از پرداخت کارمزد شبکه معاف شوید.


*تالار مبادلات: کاربران میتوانند در تالار مبادلات سرمایکس ترید کنند و ارزهای دیجیتال را به صورت کاربر به کاربر سفارش گذاری کنند. 

* مشاهده لحظه‌ای قیمت ارزهای دیجیتال: قیمت ارزهای دیجیتال در سرمایکس به صورت لحظه‌ای و بروزرسانی یک دقیقه‌ای نمایش داده می‌شود.


* امکان خرید سریع و بدون محدودیت بیت کوین و سایر ارزها: سرمایکس امکان خرید انواع ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج و سایر ارزها را بدون محدودیت تعداد در اختیار کاربران قرار می دهد.


* امکان فروش بدون محدودیت انواع ارز دیجیتال: کاربر می‌تواند هر نوع ارزدیجیتال و به هر تعدادی که دارد را بدون محدودیت به سرمایکس فروخته و معادل ریالی آن را دریافت کند.


* نخستین کیف پول ایرانی: با توجه به محدویت‌های کیف پولهای خارجی برای ایرانیان همچنین نگرانی از مسدود شدن حساب‌ها و یا برداشت از موجودی در ولت های خارجی، استفاده از کیف پول داخلی سرمایکس راهکار بسیار مناسبی است. کیف پول سرمایکس نخستین کیف پول ایرانی بیت کوین است که با کمترین کارمزد و امنیت بالا در اختیار اعضای وب سایت و اپلیکیشن سرمایکس است.


*** مزیت ویژه:  کاربرانی که بیت کوین خود را در کیف پول سرمایکس نگهداری می‌کنند می‌توانند به صورت لحظه‌ای و بدون کارمزد موجودی خود را تبدیل به ریال کنند.

برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه